Kami-ito

W języku japońskim Kami oznacza ''papier'' a Ito ''paski'', Kami-Ito to japońska sztuka wykonywania cieniutkich pasków papierowych, które następnie, w delikatny i twórczy sposób są tkane w papierowy splot.

Kolekcja tapet Kami-Ito, sygnowana Omexco, składa się głównie z pasków papieru, czasami gładkich lub cieniowanych, czasem utkanych w wielokolorowe wzory geometryczne. Każda grupa barw uwydatniana jest przez inną tapetę, która łączy paski papieru i drewniane patyczki, w doskonałe kompozycje kolorystyczne.

Różnorodność splotów i wzorów pozwala na tworzenie ciekawych i kolorowych wnętrz, naturalnych i jasnych.

Duża gama kolorów przewija się przez kolekcję, przeskakuje od kwaśnej zieleni i żółci do kontrastującej czerni i bieli, łączy ''owocowych'' kolorów, takich jak: malina, borówka, mandarynka z pastelowym różem i szarością, uwydatnia naturalne barwy takie jak słomkowy, lniany, piaskowy, zielony odcień tatami ze skórzanym i mahoniowym brązem.

Wszystkie tapety są dostarczane na metry bieżące (szerokość 91 cm dla papierowych splotów i 110 cm dla splotów patyczków drewnianych z papierem). Certyfikat ekologiczny jest dostępny dla całej kolekcji.

Galeria

Wzory i kolory