Horizons

"Horyzont podkreśla nieskończoność " Victor Hugo

Omexco był pierwszym producentem, który wpadł na pomysł, aby w katalogach wzorów zaprezentować próbki tapet w poziomie, oraz polecał instalację poziomą okładzin. Montaż poziomy otwiera nowe perspektywy, umożliwia nowe sposoby zdobienia, tworzy różne i wspaniałe rezultaty wizualne...

Nowa kolekcja Omexco "Horizons" łączy włókna lniane, drukowane włókna sztucznego jedwabiu, przędze szenilowe oraz barwione matowe lub błyszczące nici. Szeroka gama włókien tekstylnych, z których każde ma szczególne cechy i wygląd: raczej "szorstki" i matowy len, włókna sztucznego jedwabiu drukowane subtelnym cieniowaniem i jedwabiste w dotyku, miękka i luksusowa szenila, barwione matowe lub błyszczące przędze odbijające światło z różną intensywnością. Każdy materiał jest dostępny w tęczy kolorów: szkarłatna czerwień i czerwone wino - złoty, słoneczny żółty, słomkowy i manila - kremowy, wapień i glina - mięta, anyż i zielony jadeit - różowy kwarc i macica perłowa - dymny i mglisty szary oraz perłowy - granatowy, jagodowy - ciemne indygo i turkus - lawenda i ametyst.

Wszystkie tapety z kolekcji są na podłożu flizelinowym i są łatwe w instalacji (klej nakładany bezpośrednio na ścianę, bez nawilżania tyłu tapety). Szerokość tapet wynosi 90 cm dla przędzy ze sztucznego jedwabiu i 91 cm dla przędz lnianych i szenilowych. Cała kolekcja ma dobrą odporność na światło i posiada certyfikat ekologiczny. Włókna lniane, drukowana przędza ze sztucznego jedwabiu i barwione błyszczące lub matowe nici posiadają europejską klasę palności B s1 d0. Certyfikat wyposażenia morskiego dostępny jest dla drukowanych i barwionych przędz sztucznego jedwabiu. Wszystkie tapety są dostarczane na metry bieżące.

Galeria

Wzory i kolory