Fragments

Kolekcja drukowanych i tłoczonych tapet flizelinowych. Inspiracją dla fragmentarycznego projektu były nieregularne ściany wapienia, często wykorzystywane w tzw. "Case Study Houses", architektonicznym eksperymencie z USA, sponsorowanym przez czasopismo Arts&Architecture, które zleciło najlepszym architektom dnia (np. Richard Neutra, Ray and Charles Eames) zaprojektowanie i wybudowanie niedrogiego i nowoczesnego domu w czasie boomu mieszkaniowego po drugiej wojnie światowej.

Mocne refleksy trawiastej zieleni, mandarynki, rdzy na zmianę z bardziej delikatnymi odcieniami mglistej bieli, nefrytu, perłowej szarości, ciemnoszarego, śnieżnej bieli, szarego wapienia oraz kości słoniowej. Niektóre elementy są wzbogacone metalicznym połyskiem koloru żółtego lub białego złota, miedzi, srebra, platyny i brązu.

Dzięki stonowanym i ponadczasowym wzorom, bogatej kolorystyce, jak również cechom technicznym, ta kolekcja może być stosowana w różnych obiektach (mieszkaniach, ale także hotelach i biurach, we współczesnej, jak i klasycznej aranżacji pomieszczenia).

Galeria

Wzory i kolory