Zephyr

Do tej kolekcji luksusowych oklein ściennych wybrano najbardziej szlachetne przędze: jedwab, końskie włosie oraz len.

Końskie włosie:
Końskie włosie to fascynujące włókno, którym przez wieki rzemieślnicy tkali na całym świecie. Przetrwało próbę czasu dzięki jego naturalnemu pięknu i trwałości. Niebarwione kolory i specyficzna tekstura włosia obdarzy Twoje wnętrze autentycznym luksusem i prestiżem.

Len:
Roślina używana do produkcji pościeli, z natury ekologiczna: nie wymaga nawadniania, ulega biodegradacji, każda część tej rośliny jest wartościowa. Belgijski len ma doskonałą jakość ze względu na niepowtarzalny klimat i doświadczenie wielu pokoleń tkaczy. Lokalna produkcja daje możliwość ciągłej poprawy właściwości technicznych i estetycznych tej ponadczasowej tkaniny.

Jedwab:
To najcenniejsze i najbardziej luksusowe włókno naturalne spośród wszystkich. Jedwab był bardzo pożądany i ceniony już od czasów starożytności. Żadna inna przędza nie dorówna mu połyskiem, lekkością, ani delikatnością, przez co jest produktem delikatnym i wyrafinowanym.

Te różne tekstylne pokrycia ścienne mogą być używane osobno lub w różnych kombinacjach. Jasne i bogate czerwienie, błękity, fiolety, żółcie jedwabiu doskonale pasują do naturalnych kolorów końskiego włosia i lnu, oba są również dostępne w kilu mocnych kolorach (miedź, szmaragd, srebro).

Galeria

Wzory i kolory